ATÖLYE KÜLTÜR SANAT

HAKKIMIZDA

Atölye Kültür-Sanat & Organizasyon, sektörde uzun yıllardır çalışmış ve halen çalışmakta olan bir grup müzisyen tarafından kurulmuştur. Yapmış oldukları kültürel ve sanatsal projeler ile yurt içinde ve yurt dışında birçok tiyatro, konser, festival ve tematik kültürel etkinliklerin sanatsal altyapı ve organizasyonunun gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Kültürel yozlaşmanın çok yüksek boyutlara ulaştığı günümüzde birçok kurum ve kuruluşun kültürel ve sanatsal projelerinde danışmanlık ve proje koordinatörlüğü yapan firmamız, işin mutfağında yetişmiş alanında başarılı ve tecrübeli sektör bileşenleri ile organizasyon ve proje üretme çalışmalarına devam etmektedir. Atölye Kültür-Sanat & Organizasyon, sanatın evrensel bir olgu olduğuna inanarak sadece ülkemizde değil, yurt dışında da birçok sanatçı ile ortak projeler geliştirmiş ve hiçbir ticari kaygı gütmeden bu projelerin kitleselleşmesi ve sanatseverlere ulaşması adına önemli çalışmalarda bulunmuştur.

Atölye çalışmalarına da büyük önem veren firmamız, ortak hareket ettiği müzisyen ve sanatçılar ile beraber sanata gönül veren insanları bir araya getirip, dersler, masterclasslar ve workshoplar düzenlemekte ve sanatseverlerin eğitimine ve gelişimine de destek olmaktadır.​

SANAT HAYATTIR...